Nazywam się Anna Szewczyk i ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka.

Aczkolwiek w pierwszej kolejności byłam pacjentką. Osobiste problemy zdrowotne doprowadziły mnie do punktu bez wyjścia, kiedy konwencjonalna medycyna niewiele mogła na nie poradzić. Zalecenia często się wykluczały i nie przynosiły poprawy samopoczucia. Zaczęłam więc poszukiwania i podróż do zdrowia na własną rękę. 
W miarę zagłębiania się w temat zdrowia, fizjologii ludzkiego organizmu, mechanizmów działania i przyczyn zapadania na choroby, uznałam to za fascynujące, odkryłam swoją pasję i cel w życiu. Coś czym chcę się zajmować zawodowo, a moją misją jest pomoc ludziom, aby nie musieli błądzić, często po omacku jak ja i realizować zaleceń, które z jednej choroby wpędzają w drugą. Staram się, aby powrót do zdrowia podopiecznych był znacznie krótszy niż mój:) Teoretyczne nieszczęście w postaci choroby, przekułam na coś dobrego, wartość dodaną. Czego i Tobie życzę, aby udało Ci się znaleźć sens w chorobie.

Dietetyka jest moją pasją, na którą poświęcam bardzo dużo czasu. Stale się uczę, czytam i dokształcam. Fascynuje mnie dietetyka kliniczna i funkcjonalna, a także medycyna. Od początku studiów równolegle dokształcałam się na kursach, co dalej kontynuuje, bo ciągle mi mało:) Poniżej znajdziesz certyfikaty z ukończonych szkoleń.

Pracuję z kobietami i za pomocą diety, naturalnych suplementów, regulacji rytmu dobowego i zarządzania stresem wspólnie przywracamy równowagę hormonalną, energię, nastrój i szczupłą sylwetkę.

Zachęcam Cię do polubienia Poskromić Hashimoto na Facebooku i Instagramie, aby być na bieżąco, bo na pewno znajdziesz tam mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji:)
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, świeżo upieczoną mamą i kocią mamą;) W wolnym czasie spaceruje, planuje gdzie iść na spacer, tańczę, jeżdżę na rowerze, łyżwach, uziemiam się, morsuję, kopię w ogródku lub biegam z kosiarką;)

Poniżej znajdziesz certyfikaty z kursów i szkoleń jakie ukończyłam: