Nazywam się Anna Szewczyk i jestem dietetykiem. Aczkolwiek w pierwszej kolejności byłam pacjentką. Osobiste problemy zdrowotne doprowadziły mnie do punktu bez wyjścia, kiedy konwencjonalna medycyna niewiele mogła na nie poradzić. Zaczęłam więc poszukiwania i podróż do zdrowia na własną rękę. 
W miarę zagłębiania się w temat zdrowia, fizjologii ludzkiego organizmu, mechanizmów działania i przyczyn zapadania na choroby, uznałam to za fascynujące, odkryłam swoją pasję i cel w życiu. Coś czym chcę się zajmować zawodowo, pomagać ludziom. Teoretyczne nieszczęście w postaci choroby, przekułam na coś dobrego, wartość dodaną. Czego i Tobie życzę, aby udało Ci się znaleźć sens w chorobie.

Dietetyka jest moją pasją, na którą poświęcam bardzo dużo czasu. Stale się uczę, czytam i dokształcam. Fascynuje mnie medycyna i dietetyka funkcjonalna. Biorę udział w wielu szkoleniach, kursach i webinariach, ponieważ mnie to fascynuje:)

Pracuję z kobietami i za pomocą diety, naturalnych suplementów, regulacji rytmu dobowego i zarządzania stresem wspólnie przywracamy równowagę hormonalną, energię, nastrój i szczupłą sylwetkę.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, świeżo upieczoną mamą i kocią mamą;) W wolnym czasie spaceruje, planuje gdzie iść na spacer, tańczę, jeżdżę na rowerze, łyżwach, uziemiam się, morsuję, kopię w ogródku lub biegam z kosiarką;)

Ukończone kursy i szkolenia